دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸   ۰۳:۱۶

وبسایت تنها با مرورگرهای بروز و جدید قابل استفاده میباشد پیشنهاد ما دانلود مرورگر فایرفاکس از اینجا میباشد

راهنمای طرح تشویقی

طرح تشویقی سایت یکی از روشهای کسب درآمد برای کاربران هست و در این روش سایت بخشی از مبلغ تبلیغات خود و هزینه تبلیغات خود را مستقیما به کاربرانی که برای سایت تبلیغ میکنند پرداخت مینماید حتی اگر کاربر به سایت واریز نداشته باشد.

سایت ده درصد از باخت زیر مجموعه های شما را به شما پرداخت میکند  . هر مقدار کاربران زیر مجموعه شما بیشتر و فعالتر باشند درآمد شما بالاتر خواهد رفت .

به همین منظور کاربران میتوانند با استفاده از صفحه "طرح تشویقی دعوت از دوستان" اقدام به تبلیغات برای سایت با ارسال لینک اختصاصی ثبت نام که در آن خود آنها به عنوان معرف میباشند اقدام نمایند. بنابراین اگر کسی روی این لینک کلیک نماید مستقیما به صفحه ثبت نام سایت ارجاع داده میشود که کاربر جدید را مستقیما زیر مجموعه کاربر معرفی کننده خواهد کرد.

وارد صفحه مذکور شوید در قسمت بالا شما اگر ایمیل دوست یا کسی که قصد دعوت از وی را دارید، میدانید در اینجا ایمیل را وارد نمایید و با زدن کلید ارسال مستقیما لینک ثبت نامی که شما در آن معرف هستید برای وی ارسال میشود اگر او بوسیله این لینک ثبت نام کند مستقیما زیرمجموع شما میشود و شما در قسمت " سابقه حساب طرح تشویقی" میتوانید نامهای کاربری که بوسیله لینک شما ثبت نام کرده اند و همچنین مبالغی که از آنها دریافت کرده اید را مشاهده نمایید.

 

روش دیگر استفاده از لینک اختصاصی شماست که شما میتوانید این لینک را مستقیما به فردی که قصد ثبت نام دارد ارسال کنید تا بوسیله آن ثبت نام کرده و زیر مجموعه شما شود. البته در انتهای صفحه برای این لینک کلیدهای اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی نیز گنجانده شده که میتوانید مستقیم از کلیدهای اشتراک گذاری استفاده کنید :

در عکس بالا بر روی کلید بالا سمت راست کلیک کنید تا عملیات کپی انجام شود.

یا از قسمت انتهای صفحه استفاده کنید و با استفاده از کلیدهای اشتراک گذاری د رصفحات مجازی لینک اختصاصی خود را تبلیغ کنید. سعی کنید در کنار این اشتراک گذاری جملاتی در تایید سایت بنویسید که دیگران را تحت تاثیر قرار دهد و مشتاق به کلیک و ثبت نام شوند .

 

روش دیگر نیز استفاده از بنرهای این صفحه میباشد مختص کسانی که وبسایت یا وبلاگ شخصی دارند و قصد تبلیغ سایت را در آنجا دارند. شما میتوانید به دلخواه خود و با توجه به سایز مناسب یکی از بنرهای وبسایت را انتخاب کرده و آنرا در وبلاگ یا وبسایت خود قرار دهید و هنگامی که دیگران بر روی این بنر کلیک میکنند شما مستقیما به عنوان معرف در صفحه ثبت نام قرار خواهید گرفت و چنانچه ثبت نام نمایند به لیست زیر مجموعه های شما اضافه میگردند.

 

نکته بسیار مهم در تمامی این روشها استفاده از آخرین آدرس سایت میباشد بنابراین هر زمان آدرس قبلی سایت فیلتر شد شما باید آخرین آدرس سایت که در کانال تلگرام و سایر روشهایی که در قسمت آدرس یاب سایت توضیح داده شده است را بدست آورده و در لینک تبلیغ خود تغییر دهید یا مجدد لینک جدید با آدرس جدید را به اشتراک بگذارید تا کاربرانی که با لینک شما قصد ثبت نام دارند با صفحه فیلتر مواجه نشوند .

دقت بسیار مهم اینکه اگر دارای دامنه اختصاصی هستید به هیچ عنوان از دامنه اختصاصی خود برای تبلیلغات استفاده نکنید و فقط از دامنه هایی که بصورت عمومی به همه کاربران اعلام میشود استفاده کنید . همواره یک دامنه باز یا غیر فیلتر وجود دارد که شما باید از آن استفاده کنید .

توجه : سایت به مناسبتهای مختلف ممکن است درصد شارژ زیر مجموعه ها را برای کاربران جدیدی که شما جذب میکنید در یک مقطع زمانی بالاتر ببرد که در اطلاعیه های سایت اعلام خواهد شد.

copyright @ www.winpars.com

انتخاب تم سایت